آیا تاکنون نام موسسه امنیتی به گوشتان خورده است؟ آیا می‌دانید که موسسه امنیتی چیست و چه‌ کاری را می‌تواند انجام دهد؟ همه‌ی ما زمانی که نام موسسه امنیتی را می‌شنویم، به یاد سیستم‌های دولتی و ارگان‌های مختلفی می‌افتیم که فقط با دولت کار می‌کنند در صورتی‌که موسسه امنیتی چنین نیست و خدمات خود را هم به ارگان‌های تخصصی و هم به ارگان‌های عمومی ارائه می‌دهد. حال می‌خواهیم بدانیم که این خدمات چه اهمیتی دارند و چرا مورداستفاده قرار می‌گیرند؟

امروزه میزان جرم و جنایت نسبت به گذشته در کشور ما افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر، افراد مشهور و معروفی که در سیاست‌گذاری و  سایر زمینه‌ها نامی درخشان داند، همواره در معرض حمله‌ی  دشمنان خود قرار دارند. به همین دلیل آن‌ها باید امنیت خود را از طریق موسسه‌های مختلفی که موسسه‌ی امنیتی نام دارند، تأمین کنند.

این موسسه‌ها با هدف برقراری نظم عمومی، جلوگیری از ایجاد آشوب و اختلال و همچنین  افزایش اطمینان­ خاطر مدیران، سیاست‌گذاران، بازیگران و همه‌ی افراد مشهور  به­ وجود آمده‌اند و امروزه هم خدمات خود را به‌ صورت گسترده در تمامی شهرهای کشور عزیزمان ایران به مشتریان ارائه می‌دهند.

موسسه امنیتی

موسسه امنیتی چیست و چه کاری انجام می‌ دهد؟

امنیت یک نیاز حیاتی و فطری است که انسان از دیرباز تاکنون به آن احتیاج داشته است. در جامعه‌ی امروزی ما با توجه‌ به این که جمعیت روز به‌ روز در حال افزایش است و به دنبال آن انواع جرم و جنایت نیز گسترش پیدا کرده‌اند، دیگر حرفی برای گفتن در این زمینه باقی نمی‌ماند چراکه اکثر افراد از طریق موسسه‌های امنیتی سعی دارند تا حدودی امور خود را با خیال راحت انجام دهند. موسساتی که امروزه با نام موسسه‌ امنیتی به فعالیت و ارائه‌ی خدمات به افراد می‌پردازند، تحت‌ نظر مجوزهای رسمی نیروی انتظامی کشور عزیزمان هستند و از این طریق به افزایش امنیت ملی ما کمک زیادی می‌کنند.

اینکه ضریب امنیت افرادی که به‌ عنوان مهره‌ی اصلی در کشور شناخته شده‌اند افزایش پیدا کند، امری است که می‌تواند در آینده‌ی کشور هم بسیار موثر باشد. پس دقت کنید که بهترین موسسه‌های امنیتی مثل موسسه حفاظتی مراقبتی حامی نظم امنیت گستر را انتخاب نمایید تا  در نهایت با امنیت پیشگیرانه از بروز اتفاقات مختلف جلوگیری کنید. ما با نیروهای آموزش‌ دیده و  استفاده از به‌ روزترین تجهیزات امنیتی اینجا هستیم که تمامی نیازهای این چنینی شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن برطرف نماییم.

بهترین موسسه‌ ی امنیتی

اگر بخواهیم به‌صورت مختصر در مورد بهترین موسسه‌های امنیتی برای شما صحبت کنیم، می‌گوییم که موسسه‌هایی را انتخاب نمایید که اول‌ از همه مشتریان  خود را راضی نگه داشته باشند. این امر می‌تواند کمک بسیار زیادی در انتخاب بهترین و ایمن‌ ترین موسسه‌ی حفاظتی توسط شما کند.

همچنین، اگر نیروهای آموزش‌ دیده و بامهارتی در یک‌ موسسه‌ی امنیتی مشغول بکار نباشند، چگونه می‌توان امنیت سایرین را تمام‌ و کمال تامین کرد؟

مسلما تمامی این اقدامات مستلزم انجام یک سری از اقدامات پیش‌ زمینه‌ای است که می‌تواند یک موسسه‌ی امنیتی را به بهترین موسسه تبدیل کند و این اقدامات هم بدون آموزش‌های مربوطه میسر نمی‌شود.

آشنایی با خدمات و زمینه‌ی فعالیت موسسه‌ امنیتی حامی نظم امنیت گستر

ما در موسسه حاظتی و مراقبتی حامی نظم امنیت گستر خدمات گوناگونی را به شما ارائه می‌دهیم:

  • یکی از گسترده‌ترین خدمات ما این است که به هنگام حمل کالاها و اسکناس‌های دلاری یا ریالی توسط نگهبان حمل پول از شما محافظت می‌کنیم تا از خطر سارقان در امان بمانید. ما باتوجه‌ به نیروهای متبحری که آموزش داده‌ایم، سمینارهایی را برگزار می‌کنیم که می‌توانند میزان مراقبت و امنیت تمامی کالاها و اشیا گران‌ قیمت را افزایش دهد.
  • شاید امروزه کمتر کسی باشد که بتواند نیروهای مجهز خود را با خودروهای امنیتی تجهیز شده به‌ صورت خدمات مستقل به شما ارائه کند اما ما در این موسسه هم خودروهای مجهز و هم نیروهای مجهز را با قیمتی بسیار مناسب به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.
  • از جمله خدمات ما، اجرای راهپیمایی‌ها، سمینارها و طرح‌های امنیتی است که با حضور سرهنگ‌های نیروی انتظامی و بسیاری از نیروهای متبحر انجام می‌پذیرد.
  • اگر برای محله، خانه، ویلا، شرکت، کارگاه، ساختمان مسکونی و مجتمع‌های تجاری و یا بیمارستان به دنبال نگهبان‌ مجتمع، نگهبان محله و یا نگهبان بیمارستان باسابقه و قدرتمند هستید، می‌توانید نیروی موردنیاز خود را به کمک موسسه‌ امنیتی حامی نظم امنیت گستر تأمین نمایید.
موسسه امنیتی

مزایای استفاده از خدمات موسسه امنیتی

  • داشتن خدمات پویا باتوجه‌ به ساختار امروزی جامعه و افزایش اغتشاشات و اخلال در نظم عمومی
  • مشتری‌ مداری، خوش‌ قولی، ارائه‌ی خدمات در اسرع‌ وقت و استفاده از ایده‌های خلاقانه در افزایش امنیت فردی همه‌ و همه از مزایای موسسه‌ی ما برای شما عزیزان بشمار می‌آیند.
  • توان تامین نیروی انسانی به میزان دلخواه شما و ارائه‌ی خدمات با نازل‌ترین قیمت
  • توانایی در اجرای طرح‌های امنیتی عمومی، خصوصی، گروهی و… در مکان‌های مختلف
  • ارائه‌ی خدمات مربوط به ماشین‌های کنترل شده در کنار خدمات مربوط به نیروهای ایمن

پشتیبانی خدمات این موسسه به چه صورت است؟

امروزه بسیاری از موسسه‌هایی که به این صورت فعالت می‌کنند، مجوزهای کافی را کسب نکرده‌اید و یا اگر هم دارای مجوز هستند، نمی‌توانند از آن‌ها برای ارائه‌ی خدمات پشتیبانی به مشتریان خود استفاده کنند اما ما در این موسسه باتوجه‌ به اینکه با ارگان‌های مختلف هماهنگی داریم، می‌توانیم دعاوی حقوقی شما در دادگاه‌ها و  محیط‌های مختلف را با کمک نیروهای انتظامی برطرف نماییم. این امر به دلیل این است که ما متعهد به مشتریان خود هستیم و باید خدماتی را با عنوان خدمات پشتیبانی به آن‌ها ارائه نماییم.

علاوه بر این، بسیار مهم است که یک موسسه‌ی امنیتی بتواند در جامعه برش داشته باشد. تمامی امور مربوط به ایجاد یا اختلال در نظم عمومی را مدیریت کند. حال توجه داشته باشید که ما در حامی نظم امنیت گستر به دنبال این هستیم که همواره ارتباطات خود با ارگان‌های دولتی مختلف را به بهترین شکل ممکن سر و سامان دهیم تا در نهایت بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.

دقت داشته باشید که ما در سال‌های طولانی فعالیت خود با صدا و سیما، سازمان مجلس دولت، سازمان‌های خصوصی، سازمان‌های اداری، سازمان‌های سیاسی و ادارات دولتی بسیاری همکاری داشته‌ایم و هم اکنون هم با بسیاری از سازمان‌ها قرارداد کاری داریم. پس می‌توانید اداره امور امنیتی و حفظ امنیت مال و جان خود را با خیال راحت به ما بسپارید.