شرکت تأمین نیروی نگهبانی برای نهادهای مختلف اهمیت بسیار زیادی دارد. افراد زیادی هستند که برای محل کار یا منزل خود از نگهبان استفاده می‌کنند تا بتوانند شرایطی را ایجاد نمایند که هیچگونه آسیبی به محیط زندگی و شغل خود وارد نشود. همیشه ارتکاب جرم در مکان‌های مختلف انجام می‌شود و نمی‌توانیم بگوییم که هیچ مکانی عاری از افراد مجرم است. یکی از روش‌هایی که برای تأمین امنیت یک محله به کار می‌رود استفاده از افراد معتمد به‌عنوان نیروی نگهبان است.

تأمین نیروی نگهبانی توسط شرکت‌های مختلفی انجام می‌شود. اینکه شما کدام شرکت تأمین نیروی نگهبانی را برای تأمین این نیروها انتخاب کنید اهمیت زیادی برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد داشت. موسسه حفاظتی و مراقبتی حامی نظم امنیت گستر در این مقاله اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار خواهد داد. با ما همراه شوید.

شرکت تأمین نیروی نگهبانی

چرا نیروهای نگهبان برای یک منطقه اهمیت دارند؟

نیروهای نگهبانی که توسط شرکت‌ های امنیت گستر در اختیار افراد قرار می‌ گیرند آموزش‌ های لازم را برای نگهبانی از مناطق مختلف دیده‌ اند این افراد به وظایف خود آشنا هستند و می‌ توانند امنیت کافی را در یک منطقه به وجود آورند. علاوه بر اینکه این نیروها امنیت محیط را تأمین می‌ کنند از ورود جرائم هم جلوگیری کرده و تحقیقات زیادی که انجام می‌ دهند می‌ توانند آسیب‌ های زیادی را برطرف سازند.

در مکان‌ هایی که از نگهبان برای ایجاد امنیت استفاده می‌ شود جرم‌ های بسیار کمی اتفاق می‌ افتد. اهمیت نیروهای نگهبان در یک منطقه بسیار بالا است تاحدی‌ که در مکان‌ های مختلف علاوه بر استفاده از دوربین، دزدگیر و سیستم‌ های نظارتی از افراد معتمد هم برای نگهبانی استفاده می‌ شود.

نیاز به شرکت تأمین نیروی نگهبانی برای استخدام نیروی نگهبان در اماکن مختلف

با افزایش جمعیت و وجود افراد متخلف در مناطق گوناگون نیاز به نگهبانان برای حفاظت از اماکن مختلف افزایش‌یافته است. مکان‌های زیادی هستند که باید برای تأمین امنیت آنها از نیروهای نگهبان استفاده شود. در ادامه اماکنی که نیاز به نیروی نگهبان داشته باشند را برای شما معرفی خواهیم کرد:

 • ساختمان‌ های دولتی و خصوصی:

ساختمان‌های دولتی و خصوصی به‌عنوان یکی از مکان‌های مهم باید از امنیت کافی برخوردار باشند. حفاظت از این ساختمان‌ها به‌منظور جلوگیری از سرقت، آتش‌سوزی، تخریب و غیره انجام می‌شود. اگر این ساختمان‌ها دارای نگهبان باشند این اتفاقات به حداقل خود خواهد رسید.

 • مکان‌ های تفریحی:

 مکان‌های تفریحی مانند پارک‌ها، باشگاه‌های ورزشی و سینماها هم به نیروی نگهبان نیاز دارند. در این مکان‌ها عموم مردم حضور پیدا می‌کنند و برای جلوگیری از هرگونه تهدید و تخریب باید حتماً از نگهبان استفاده شود.

 • بیمارستان‌ ها:

 یکی دیگر از مکان‌هایی که نیاز به نگهبان دارد بیمارستان‌ها هستند. نگهبان بیمارستان برای حمایت از بیماران و بازدیدکنندگان و محافظت از آنها باید فرد معتمدی باشد تا بتواند به موارد مختلف نظارت داشته باشد و از مشکلات امنیتی جلوگیری کند.

 • فروشگاه‌ ها و مراکز خرید:

فروشگاه‌ها و مراکز خرید هم یکی دیگر از گزینه‌هایی هستند که برای جلوگیری از سرقت و تخریب به نیروی نگهبان نیاز دارند. در فروشگاه‌ها و مراکز خرید برای حفظ نظم و سامان‌دهی باید حتماً از نگهبان استفاده کرد.

 • شرکت‌ ها و کارخانه‌ ها:

 شرکت‌ها و کارخانه‌ها از دیگر اماکنی هستند که در برای جلوگیری از تهدیدات اقتصادی و امنیتی نیاز به نیروی نگهبان دارند. برای مراقبت از ماشین‌آلات و تجهیزات، کاهش خطرات مانند آتش‌سوزی، نظارت بر ورود و خروج کالاها و کارکنان باید افرادی برای نگهبانی در این مکان‌ها حضور داشته باشند.

 • بانک‌ ها:

یکی از مکان‌هایی که حتماً باید از یک نیروی نگهبان برای حفاظت از امنیت محل کار محافظت از مشتریان استفاده شود بانک نام دارد

 • مراکز آموزشی:

نگهبان مجتمع آموزشی برای حفاظت از دانشجویان، دانش‌آموزان، تجهیزات و دارایی‌های موجود در یک مکان آموزشی حضور پیدا می‌کند.

 • مراکز تفریحی برای کودکان:

مراکز تفریحی زیادی هستند که در سطح کشور به‌عنوان محل بازی برای کودکان شناخته می‌شوند. ازآنجایی‌که نگهداری از کودکان و حفظ امنیت آنها در محیط بازی اهمیت بسیار زیادی دارد باید حتماً از نگهبانان برای قسمت‌های مختلف یک مراکز تفریحی استفاده شود.

الزامات شرکت تأمین نیروی نگهبانی

استفاده از نیروی نگهبان برای حفاظت از برخی از مناطق بسیار حیاتی است. تأمین نیروی نگهبانی به دلایل مختلف انجام می‌شود که در ادامه این دلایل را برای شما شرح خواهیم داد:

 • پیشگیری از جرم:

یکی از ملزومات داشتن نگهبان برای حوزه‌های مختلف نظارت بر محیط و جلوگیری از بروز جرم و جنایات است.

 • افزایش امنیت:

 اگرچه در اکثر مناطق از تجهیزات الکترونیکی مختلف برای ایجاد امنیت بیشتر استفاده می‌شود؛ اما نگهبانان می‌ توانند از ورود افرادی که مهارت کافی برای دزدیدن و یا آسیب رسیدن به بخش‌ های مختلف یک منطقه دارند جلوگیری کرده و امنیت بیشتری را در منطقه ایجاد نمایند.

 • حفاظت از افراد و دارایی‌ ها:

از دلایل دیگر برای داشتن نیروی نگهبانی می‌ توان به حفاظت از افراد و دارایی‌ ها اشاره کرد. نگهبانان باتجربه بالای خود می‌ توانند از تجهیزات امنیتی مختلف برای جلوگیری از دزدی و سرقت استفاده کنند.

 • ارائه خدمات اضافی:

برای ارائه خدمات اضافی هم می‌ توان از نگهبان استفاده کرد. این خدمات شامل راهنمایی افراد، مراقبت از گیاهان، مراقبت از حیوانات. نظارت برای استفاده از امکانات غیره می‌ شوند.

از میان چه افرادی تأمین نیروی نگهبان صورت می‌ گیرد؟

ازآنجایی‌ که وظایف نگهبان اهمیت بسیار زیادی دارد باید افرادی برای این کار انتخاب شوند که مورداعتماد بوده و شرایط لازم را برای این کار داشته باشند. حساسیت بالای کار نگهبان به‌عنوان حفاظت از سرمایه، املاک و اعتبار کارفرمایان بسیار زیاد است. برای تأمین و به‌کارگیری نیروی نگهبان باید حتماً افرادی استخدام شوند که ویژگی‌های خاصی داشته باشند و هیچگونه سوء سابقه کیفری و یا اعتیاد به مواد مخدر در سابقه آنها وجود نداشته باشد.

یک نگهبان باید به کار خود علاقه داشته باشد و بتواند برای انجام وظایف خود از روش‌های مختلف استفاده کند. ازآنجایی‌که شغل نگهبانی وظایف بسیار زیادی دارد و گاهی اوقات در محیط‌های پرسروصدا یا موقعیت‌های پیچیده قرار می‌گیرد باید حتماً بتواند به وظایف خود به‌درستی عمل کند. برای مثال نگهبان حمل پول باید از تمهیدات لازم برای جلوگیری از آسیب به پول‌ها بهره‌مند باشد و قدرت بدنی بالایی داشته باشد.

انتخاب نگهبان از مؤسسه حفاظتی و مراقبتی حامی نظم امنیت گستر

برای دریافت نگهبان می‌توانید از طریق مؤسسه حفاظتی و مراقبتی حامی نظم امنیت گستر اقدام کنید. مجموعه ما دارای افراد بسیار مسئولیت‌پذیری است که می‌توانند در مناطق مختلف به‌عنوان نگهبان وظایف گوناگونی را انجام دهند. ما بهترین افراد را برای شما نظر گرفته‌ایم تا بتوانند به‌عنوان نگهبان محله، نگهبان شهرک و یا نگهبان مناطق مختلف خدمات زیادی را ارائه دهند.